دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC

مجموعه: دانلود هام
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC
 •  

  نسخه آرشیوی بازی Need for Speed: Undercover برای طرفدارای فرنچایز NFS آماده شد. عنوان NFS: Undercover به عنوان ۱۵مین سری از بازی های NFS می باشد و شما در نقش مامور مخفی پلیس قرار دارید و باید افرادی که مسابقات جنون آمیز در سطح شهر و بزرگراه ها برگذار می کنند را دستگیر کنید. یکی از حالات جدید اضافه شده به بازی حالت Highway Battle نام دارد که در آن شما و رقیب تان باید در بزرگراه با یکدیگر به رقابت بپردازید. این مسابقه در یک مسیر مستقیم انجام می پذیرد و معمولا مخصوص رقابت با Boss های بازی است. چیزی که این مسابقه را بسیار هیجان انگیز می کند ترافیک و عبور و مرور خودروها از این بزرگراه است که شما را وادار می کند با حداکثر سرعت با انجام مانورهایی از میان آن ها عبور کرده تا در نهایت جلوتر از رقیب خود مسابقه را به پایان برسانید.

  Need for Speed Undercover PC-PROPHET

  دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC

  پلیس بودن را تجربه کنید!
  در داستان سری جدید دیگر به عنوان یک خلافکار در شهر مسابقات غیرقانونی نمی دهید بلکه برای اینکار مجوز هم دارید! شما در نقش یک پلیس مخفی وارد داستان بازی می شوید و برای اینکه کار لو نرود میتوانید با سرعت ۱۸۰ تا توی خیابان های شهر سرعت داشته باشید یا ماشین های پلیس را در و داغون کنید و همه چیز را از بین ببرید! ولی مطمین باشید به زودی به خاطر این کار ها از شما قدر دانی میشود چرا که یک پلیس وظیفه شناس هستید . شما  از مهارت خود در رانندگی برای نفوذ به باند تبهکاری استفاده میکنید . در واقع این هم یک ایده جدیدی بود و همچنین بهانه ای برای بازگشت به مسابقات پر سرعت و غیر قانونی در خیبان های شهر . در ابتدای بازی بلافاصله بعد از ایجاد پروفایل تکه فیلمی پخش میشود که تا شما بفهمید چه شده ، میبینید که کنترل بازی دست شماست و باید از بین کلی پلیس فرار کنید  و با یک شروع کاملا ناگهانی رو به رو می شوید. بیشتر مرحله های بازی نیز به همین صورت است.این بازی نسبت به پرو استریت بسیار بهتر شده اما در مقایسه با موست وانتد از هیجان کمتری برخوردار است و تقریبا قسمتهای دشوار بازی حذف یا کاهش پیدا کرده ، از آسان شدن هوش مصنوعی پلیس ها گرفته تا مراحل بازی البته در بعضی از مسابقات مثل تعقیب در اتوبان از موست وانتد پیشی گرفته.

   

  لایی کشی در حد اعلاء
  شما در یکی از پر جزییات ترین شهر های مجموعه nfs بازی مکنید و البته شلوغ! این شهر بسیار بزرگ ، ترای سیتی نام دارد. دیگر در خیابان های خلوت شهر مردگان در کربن سر و کار ندارید و در برخی از مراحل در پیک شلوغی و اوج شلوغی خیابان ها به مسابقه می پردازید که یک شرایط کاملا جدیدی ایجاد میکند که در تمام nfs  ها بی سابقه بوده است و در این شرایط به علت شلوغی زیاد لایی کشی یک امری طبیعی است !ماشین هایی که در شهر در حال حرکت هستند از تنوعی خوبی برخوردارند . بازی کردن در این شهر شلوغ برای طرفداران این سری تجربه جدیدی است.

   

  تصاویری از محیط بازی

  دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC

  دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC

  دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC

  لینک دانلود:

  =========================================

  PROPHET Release

   

  توضیحات: نسخه پیش رو هیچ تفاوتی با نسخه ای که در قدیم منتشر شده است ندارد. فقط صرفا برای عزیزانی که به دنبال این بازی بوده اند قرار داده شده است.

   

  دانلود بازی Need for Speed Undercover برای PC دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

  دانلود پارت ۱ : Direct Link

  دانلود پارت ۲ : Direct Link

  دانلود پارت 3 : Direct Link

  http://www.downloadha.com/game/need-for-speed-undercover/

  کلمات کلیدی : ()   ، آرشیوی آسان آماده آمیز آن ابتدای اتوبان از است است استاین استریت استفاده اضافه اعلاء افرادی البته اما امری انجام اند انگیز اوج ای ایجاد ایده این اینکار اینکه با بازگشت بازی باشد باشید باند باید ببرید برای برخوردار برخوردارند برخی برسانید برگذار بزرگ بزرگراه بسیار بعد بعضی بفهمید بلافاصله بلکه به بهانه بهتر بود بودن بوده بپردازید بی بیشتر بین تا تان تبهکاری تجربه ترافیک ترای ترین تصاویری تعقیب تفاوتی تقریبا تمام تنوعی توضیحات توی تکه جدید جدیدی جزییات جلوتر جنون حال حالات حالت حد حداکثر حذف حرکت خاطر خلافکار خلوت خوبی خود خودروها خیابان خیبان داده دارد دارید داستان داشته داغون دانلود دانلود دانی در دست دستگیر دشوار دنبال دهید دیگر را رانندگی رقابت رقیب رو زودی زیاد سابقه سر سرعت سری سطح سیتی شد شدن شده شرایط شروع شلوغ شلوغی شما شما  شماست شناس شهر شوید صرفا صورت طبیعی طرفداران طرفدارای عبور عزیزانی علت عنوان غیر غیرقانونی فرار فرنچایز فقط فیلمی قانونی قدر قدیم قرار قسمتهای لایی لو لینک ماشین مامور مانورهایی مثل مجموعه مجوز محیط مخصوص مخفی مراحل مرحله مردگان مرور مسابقات مسابقه مستقیم مسیر مصنوعی مطمین معمولا مقایسه منتشر مهارت موست مکنید می میان میبینید میتوانید میشود مین میکند میکنید نام ناگهانی ندارد ندارید نرود نسبت نسخه نفوذ نقش نمی نهایت نیز ها های هایی هستند هستید هم همه همچنین همین هوش هیجان هیچ و وادار وارد واقع وانتد وظیفه ولی پارت پایان پخش پذیرد پر پردازید پرو پروفایل پلیس پیدا پیش پیشی پیک چرا چه چیز چیزی کار کاملا کاهش کربن کردن کرده کشی کلی کمتری کنترل کند کنند کنید کنید  که گرفته گیگابایتی یا یک یکدیگر یکی

   

  

  قارچ خور اندروید

  نرم افزار پارتیشن بندی

  پورتال خبری

  ژورنال لباس مجلسی

  دنیای فناوری

 • دانلود هام | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :