دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PC

مجموعه: دانلود هام
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PC
 •  

  نسخه آپدیت زمستان ۲۰۱۶ بازی Sid Meier’s Civilization VI با نام Winter 2016 Edition به همراه دو پکیج سناریو که تا به حال برای بازی عرضه شده اند، توسط گروه RELOADED عرضه شد. این دو بسته الحاقی با نام های سناریو لهستان Poland Scenario و سناریو واکینگ ها Vikings Scenario می باشند. در آپدیت ۲۰۱۶ تعداد شش شهر جدید به بازی اضافه شده اند. این شهرها شامل Auckland (صنعتی)، Antananarivo (سنتی)، Armagh (مذهبی)، Granada (نظامی)، Muscat (تجاری) و Palenque (علمی) می باشد. در سناریو وایکینگ ها شما در نقش فرمانروای عصر تاریکی می باشید. سه شگفتی جدید نیز در این سناریو برای شما فعال می شود. در سناریو لهستان شما در زمانی فرمانروایی لهستان را به عهده می گیرید که رویکردی کاملا مذهبی در این کشور برقرار می باشد. اگر شما به درستی مدیریت کنید، می توانید تمدن خود را بیشتر از مرزهای لهستان گسترش دهید. هم چنین سناریو دیگری که برای شما در لهستان تعبیه شده است، محافظت از مرز و بوم لهستان علیه خودخواهانی که تمایل به افزایش قدرت خود دارند می باشد.

  Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 Edition PC-RELOADED

  دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PC

  تصاویری از محیط بازی

  دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PC دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PC

  دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PC

  لینک دانلود:

  =========================================

  RELOADED Release

   

  توضیحات: نسخه پیش رو، دارای دیتای اصلی بازی + آپدیت زمستان 2016 که در تاریخ 21دسامبر 2016 عرضه شده است + سناریو لهستان + سناریو واکینگ ها می باشد.

   

  دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Winter 2016 برای PCدانلود به صورت پارت های ۲گیگابایتی:

  دانلود پارت ۱ : Direct Link

  دانلود پارت ۲ : Direct Link

  دانلود پارت 3 : Direct Link

  http://www.downloadha.com/game/sid-meiers-civilization-vi-winter-2016/

  کلمات کلیدی : دانلود () (تجاری) (سنتی)، (صنعتی)، (علمی) (مذهبی)، (نظامی)، + آپدیت از است است، اصلی اضافه افزایش الحاقی اند اند، اگر این با بازی بازی  باشد باشد دانلود باشند باشید برای برقرار بسته به بوم بیشتر تا تاریخ تاریکی تصاویری تعبیه تعداد تمایل تمدن توانید توسط توضیحات جدید حال خود خودخواهانی دارای دارند دانلود دانلود در درستی دسامبر دهید دو دیتای دیگری را رو، رویکردی زمانی زمستان سناریو سه شامل شد شده شش شما شهر شهرها شود شگفتی صورت عرضه عصر علیه عهده فرمانروای فرمانروایی فعال قدرت لهستان لینک محافظت محیط مدیریت مذهبی مرز مرزهای می نام نسخه نقش نیز ها های هم همراه و واکینگ وایکینگ پارت پکیج پیش چنین کاملا کشور کنید، که گروه گسترش گیرید گیگابایتی ’

   

  

  قرص ضد استرس

  عکس جدید ترانه علیدوستی

  عکس نوشته

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  زیرنویس فارسی

 • دانلود هام | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :