دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC

مجموعه: دانلود هام
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC
 •  

  بسته الحاقی جدید بازی The Sims 4 با نام زندگی شهری (به انگلیسی: City Living) به همراه پکیجی استثنائی از تمامی آپدیت های پیشین، DLCها و پکیج هایی که تا تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۶ عرضه شده اند توسط گروه RELOADED آماده شد. این نسخه از بازی را می توان نسخه کامل سال ۲۰۱۶ بازی سیمز ۴ دانست. این بسته ۴۰ دلاری باعث می‌شود تا دنیای بازی با اضافه شدن یک شهر جدید به نام San Myshuno که خود شامل ۴ منطقه است، بزرگ‌تر از قبل شود. پیش از این در بازی شاهد خانه‌های بزرگ و کوچکی بودیم که پس از عرضه این بسته الحاقی، امکان رفتن به آپارتمان‌ها نیز به بازی اضافه می‌شود. این نوع جدید از خانه‌ها، چالش‌های جدیدی پیش‌روی گیمر‌ها قرار می‌دهند که پیش‌تر در بازی مشاهده نشده است. برای مثال، اگر تغییرات زیادی در ساختار داخلی خانه‌تان اعمال کنید، این امر به مذاق صاحب‌خانه خوش نیامده و باعث بروز مشکلاتی برای شما خواهد شد. به‌علاوه به مرور زمان و در صورتی که شرایط مالی شخصیت‌تان بهتر شود، می‌توانید به پنت‌هاوس‌ها نقل مکان کرده و زندگی بسیار مفرحی را تجربه کنید. این مورد هم برای اولین بار با بسته City Living به بازی اضافه شده است و EA اعلام کرده که زندگی در این نوع خانه‌ها، «تجربه‌ای کاملا جدید و متفاوت» خواهد بود.

  The Sims 4 City Living PC-RELOADED  |  Note: INTERNAL.Password.is.REMOVED

  دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC

  تصاویری از محیط بازی

  دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC

  دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC

  دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC

  لینک دانلود:

  =========================================

  RELOADED Release

   

  توضیحات: این نسخه دارای دیتای اصلی بازی + آپدیت بازی به نسخه v1.25.136.1020 + بسته الحاقی City Living + پکیج Vintage Glamour + تمامی آپدیت ها، بسته های الحاقی و پکیج های قبلی بازی می باشد. یعنی با دانلود این نسخه، شما نیاز به هیچ چیز دیگری که تا تاریخ 21 دسامبر 2016 عرضه شده است نخواهید داشت.

   

  دانلود بازی The Sims 4 City Living برای PC دانلود به صورت پارت های 2گیگابایتی:

  دانلود پارت ۱ : Direct Link

  دانلود پارت ۲ : Direct Link

  دانلود پارت 3 : Direct Link

  دانلود پارت 4 : Direct Link

  دانلود پارت 5 : Direct Link

  دانلود پارت 6 : Direct Link

  دانلود پارت 7 : Direct Link

  دانلود پارت 8 : Direct Link

  دانلود پارت 9 : Direct Link

  دانلود پارت 10 : Direct Link

  http://www.downloadha.com/game/the-sims-4-city-living/

  کلمات کلیدی : () (به ) + |    «تجربه‌ای آماده آپارتمان‌ها آپدیت از است است، استثنائی اصلی اضافه اعلام اعمال الحاقی الحاقی، امر امکان اند انگلیسی اولین اگر این با بار بازی باشد باعث برای بروز بزرگ بزرگ‌تر بسته بسیار به بهتر به‌علاوه بود بودیم تا تاریخ تجربه تصاویری تغییرات تمامی توان توسط توضیحات جدید جدیدی خانه‌تان خانه‌ها، خانه‌های خواهد خود خوش داخلی دارای داشت دانست دانلود دانلود در دسامبر دلاری دنیای دیتای دیگری را رفتن زمان زندگی زیادی ساختار سال سیمز شامل شاهد شخصیت‌تان شد شدن شده شرایط شما شهر شهری شود شود، صاحب‌خانه صورت صورتی عرضه قبل قبلی قرار لینک مالی متفاوت» مثال، محیط مذاق مرور مشاهده مشکلاتی مفرحی منطقه مورد مکان می می‌توانید می‌دهند می‌شود نام نخواهید نسخه نسخه، نشده نقل نوع نیاز نیامده نیز ها ها، های هایی هم همراه هیچ و پارت پس پنت‌هاوس‌ها پکیج پکیجی پیش پیشین، پیش‌تر پیش‌روی چالش‌های چیز کامل کاملا کرده کنید کنید، که کوچکی گروه گیمر‌ها گیگابایتی یعنی یک

   

  

  کانال تلگرام

  قرص های ضد بارداری

  سلفی بازیگران

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  آشنایی با عروس هلندی

 • دانلود هام | نرم افزار, بازی, کتاب, موبایل, عکس
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :